produkt dostępny bez recepty, zawiesina, ibuprofen
, Reckitt Benckiser
Dawka:
Opakowanie:
(0,40 zł / ml)
Substancja czynna: 40 mg ibuprofenu w 1 ml zawiesiny.
Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, sodu chlorek, sacharyna sodowa, polisorbat 80, bromek domifenu, maltitol ciekły, glicerol, guma ksantanowa, aromat truskawkowy 500244E (glikol propylenowy, kwas askorbowy (E 300), naturalne i identyczne z naturalnymi substancje aromatyczne) i woda oczyszczona.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
krople, 15 mililitrów
48,59 zł
krople, 5 mililitrów
74,69 zł
przyrząd, 10 sztuk
tabletki, 3 tabletki
26,09 zł
zawiesina, 15 mililitrów
24,74 zł
Sio Natural spray odstraszający owady
aerozol, 100 mililitrów
płyn, 10 pojemników 1 mililitr
Pipi Nitolic Zestaw przeciw wszom
zestaw, 1 zestaw: 2 x 50 ml + 2 x 20 ml + 20 ml + dodatki
62,99 zł
płyn, 5 saszetek 5 mililitrów
Sudocrem Expert krem barierowy
krem, 60 gramów
Apteka internetowa www.aptekaswinoujscie.pl
ul. Grunwaldzka 97B, 72-600 Świnoujście
Nr zezwolenia: 437
Tel: +48 664 469 148
E-mail: familijna@aptekapuls.pl
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 08:00 - 18:00
Niedz.: 08:00 - 16:00
Legalna apteka
PHARMED sp. z o.o.
ul. Zygmunta Felczaka 8, 71-417 Szczecin
Ciasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.