produkt dostępny bez recepty, tabletki musujące, Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)
, paracetamol
, UPSA
Dawka:
Opakowanie:
(1,12 zł / szt.)
Substancje czynne: paracetamol i kwas askorbowy. Każda tabletka musująca zawiera 330 mg paracetamolu i 200 mg kwasu askorbowego (witaminy C).
Substancje pomocnicze: potasu wodorowęglan, sodu wodorowęglan, sorbitol (E420), kwas cytrynowy bezwodny, sodu benzoesan (E211), sodu dokuzynian, powidon.
Lek ten należy stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.
Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25ºC. Chronić przed wilgocią.
Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.
kapsułki, 30 kapsułek
33,29 zł
płyn, 20 ampułek
żel, 40 gramów
zestaw, 1 zestaw: 2 butelki 10 ml + 2 saszetki 1 g + 2 pompki
zestaw, 1 zestaw: 2 butelki 10 ml + 2 saszetki 1 g + 2 pompki
płyn, 100 mililitrów
28,79 zł
syrop, 180 gramów
41,39 zł
syrop, 180 gramów
41,39 zł
tabletki powlekane, 30 tabletek
czopki, 5 czopków
Apteka internetowa www.aptekaswinoujscie.pl
ul. Grunwaldzka 97B, 72-600 Świnoujście
Nr zezwolenia: 437
Tel: +48 664 469 148
E-mail: familijna@aptekapuls.pl
Pon-Pt.: 08:00 - 20:00
Sob.: 08:00 - 18:00
Niedz.: 08:00 - 16:00
Legalna apteka
PHARMED sp. z o.o.
ul. Zygmunta Felczaka 8, 71-417 Szczecin
Krajowy Rejestr ZezwoleńZezwolenie na prowadzenie aptekiWojewódzki Inspektorat FarmaceutycznyBiuletyn Informacji Publicznej GIFCiasteczka
Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.