Fervex ból i gorączka C Plus

produkt dostępny bez recepty, tabletki musujące,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

, UPSA

Dawka:

330 mg + 200 mg

Opakowanie:

20 tabletek
dostępny, cena 22,41 zł
22,41 zł

(1,12 zł / szt.)

Opis Fervex ból i gorączka C Plus

Fervex ból i gorączka C Plus to lek bez recepty w postaci tabletek musujących, które łagodzą gorączkę i bóle głowy, mięśni, stawów. Preparat zawiera w składzie paracetamol i witaminę C. Do stosowania w przebiegu przeziębienia i grypy.

Kategorie Fervex ból i gorączka C Plus

Składniki Fervex ból i gorączka C Plus

  • Substancje czynne: paracetamol i kwas askorbowy. Każda tabletka musująca zawiera 330 mg paracetamolu i 200 mg kwasu askorbowego (witaminy C).

  • Substancje pomocnicze: potasu wodorowęglan, sodu wodorowęglan, sorbitol (E420), kwas cytrynowy bezwodny, sodu benzoesan (E211), sodu dokuzynian, powidon.

Jak stosować Fervex ból i gorączka C Plus

Lek ten należy stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce lub według zaleceń lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Jak przechowywać Fervex ból i gorączka C Plus

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25ºC. Chronić przed wilgocią.

Ulotka produktu Fervex ból i gorączka C Plus

Fervex ból i gorączka C Plus

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Cyclo 3 Fort

kapsułki, 30 kapsułek

33,29 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

Reparil Gel N

żel, 40 gramów

Orogermina

zestaw, 1 zestaw: 2 butelki 10 ml + 2 saszetki 1 g + 2 pompki

Orogermina

zestaw, 1 zestaw: 2 butelki 10 ml + 2 saszetki 1 g + 2 pompki

Amol

płyn, 100 mililitrów

28,79 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 180 gramów

41,39 zł

Aboca Grintuss Pediatric

syrop, 180 gramów

41,39 zł

Phlebodia

tabletki powlekane, 30 tabletek

Ibufen

czopki, 5 czopków